PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=143783}

Zamknij się i zastrzel mnie

Shut Up and Shoot Me
6,5 1 647
ocen
6,5 10 1 1647
Zamknij się i zastrzel mnie
powrót do forum filmu Zamknij się i zastrzel mnie

Zamknij się.

użytkownik usunięty

Trochę smutna ta komedia, ogólnie czeski humor mi odpowiada, ale w tym filmie ciężko mi było odnaleźć lekkość tego humoru. Film nie jest zły ale dla kogoś kto szuka czegoś innego, nowego może się zawieść.

Myślę podobnie, mnie z czasem zaczął nawet irytować, i nawet nie potrafię tego nazwać co. Przekombinowany, to jasne jak słońce, nie zły, ale raczej nie będę do niego wracał.

ocenił(a) film na 5
herbatkaherbatnik

gdzie przekombinowany? przecież to film prosty jak drut :) żeby nie powiedzieć prostacki :) ciekawy pomysł i tyle, na solidne wykonanie brakło chyba i pieniędzy i czasu i zdolnych ludzi...

użytkownik usunięty

Własnie, uwielbiam czarne komedie, ale humor tutaj był zdecydowanie zbyt ciężki. Ja też do tego filmu nie wrócę.

ocenił(a) film na 1

Zgadzam się z herbatkąherbatnikiem, M Caspar i Feeling Good!
Lekki zawód, mały niesmak.
Ani mnie to nie rozbawiło ani nie poczułem sympatii do postaci.
W dodatku ta Liby strasznie brzydka, wręcz okropna.
Dotrwałem do połowy filmu, więcej nie dałem rady. Może całość uratowałoby trochę golizny, zwłaszcza, że w czeskich filmach jej nie brak, ale nie jestem pewien czy chciałbym oglądać Liby gołą. Raczej nie.

ocenił(a) film na 8


Fakt, że facet zbierał kupy odkurzaczem nie był śmieszny?
Spotkaliście się kiedykolwiek w filmie z kimś takim? :)

ocenił(a) film na 8

A walizkowy piesek, 33 minuta najlepsza w filmie, mało z krzesła nie spadłem jak to zobaczyłem, polecam ten film każdemu, dużo czarnego humoru.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones