PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=322573}

Zgon na pogrzebie

Death at a Funeral
7,1 73 908
ocen
7,1 10 1 73908
6,4 11
ocen krytyków
Zgon na pogrzebie
powrót do forum filmu Zgon na pogrzebie

Ten film jest po prostu bezkonkurencyjny. A to co wyprawiał w tej komedii Alan Tudyk to już
przechodzi najśmielsze oczekiwania. Chwała za takie filmy i takich aktorów.

ocenił(a) film na 9
mundumugu

no to prawda ten film jest wielki. Jedna z najlepszych komedii

ocenił(a) film na 9
Boogeyman_filmweb

Też tak uważam - zdecydowanie jedna z najfajniejszych komedii jakie widziałem. Teraz poszukuję czegoś w podobnych klimatach. Od siebie mogę polecić mało znane "Just Buried". Może nie aż tak fajne jak "Zgon na pogrzebie", ale zdecydowanie warto obejrzeć! Przyjemna i luźna komedia ze specyficznym klimatem [ do tego jest tam Rose Byrne ;-) ]. Nie wiem czemu ma na filmwebie tylko 6.0 - imho zasługuje na minimum 7.0.

Może ktoś zna coś jeszcze w podobnych barwach?

ocenił(a) film na 8
Spiff

Kiedyś oglądałem Zakopaną Betty, bardzo podobne i też brytyjski humor

ocenił(a) film na 9
Gimer1992

Zgadzam się, Tudyk zagrał jak powinien! ;)

ocenił(a) film na 9
Gimer1992

Dopiero niedawno miałem okazję w końcu obejrzeć "Zakopaną Betty". Naprawdę mocna rzecz - trochę "ugrzecznione" przez swój wątek miłosny, ale dodaje to takiej fajnej bajkowości. Zdecydowanie na plus i śmiało można polecać innym! Dziękuję - więcej takich produkcji ;-)

ocenił(a) film na 8
Spiff

To może Wysyp Żywych Trupów, Ostre Psy, Zarżnięci Żywcem. No i oczywiście Porachunki.

ocenił(a) film na 9
Cypisek_syn_rumcajsa

Dwa pierwsze widziałem i choć nie jest to do końca ten styl co "Zgon na pogrzebie" to są to jednak fajne komedie. Wysyp żywych trupów to chyba jedyny film o zombie, który trawię, hehe. Sprawdzę jak będę miał okazję te dwa następne - Serkis kusi swoją obecnością. Dzięki :-)

ocenił(a) film na 8
Spiff

Teraz sobie przypomniałem staruszka: Weekend u Berniego, no i Mężczyźni przy pracy.

ocenił(a) film na 5
mundumugu

najnudniejszy film jaki w życiu widziałem. Nawet godzilla jest lepsza...

użytkownik usunięty
mudzin007

Dokładnie :) a tytuł tego wątku... nie wiem czy śmiać się, czy płakać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones