PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=322573}

Zgon na pogrzebie

Death at a Funeral
7,1 73 908
ocen
7,1 10 1 73908
6,4 11
ocen krytyków
Zgon na pogrzebie
powrót do forum filmu Zgon na pogrzebie
ocenił(a) film na 9
maciekb80

To ciekawe. Tej z 2010 nie widziałem, a tę owszem. Uważam, że jest świetna. Ciekawe dlaczego nie uzasadniłeś swojej wypowiedzi, szczególnie, że tysiące oceniających są dokładnie odwrotnego zdania niż Twoje.

TheRoot

no i co z tego że tysiące osób oceniło odwrotnie , mam iść tym samym w populizm?.

ocenił(a) film na 9
maciekb80

Nie wiem, gdzie masz iść i nie będę Ci tego mówił. Napisałem przecież coś w pierwszym zdaniu. Nic więcej.
Zero uzasadnienia, argumentacji, czegokolwiek ... Po prostu "lepsza" i już!. :) Jak dla mnie OK!

TheRoot

ale ty jesteś ułomny gościu.Komedia zdecydowanie bardziej mnie ubawiła niż ta wcześniejsza.Mam się w niej doszukiwac jakichś głębi żeby wyjaśnic ci dlaczego ta a nie tamta.

ocenił(a) film na 9
maciekb80

Coś Cię zabolało? To do lekarza.
Akurat pod tytułem komedii tej z 2010 roku jest identyczny temat i jakoś KAŻDY miał coś do powiedzenia.
Twoja opinia wygląda na mocno ograniczoną.
No ale od jej autora już więcej nie oczekuję...

TheRoot

tak twoja głupota ale na nia niestety nie ma lekarstwa więc lekarz odpada.

ocenił(a) film na 9
maciekb80

Wyczerpałeś temat - rzeczywiście, nic tu po lekarzu.
Następnym razem, jak założysz taki ciekawy, pełen elokwencji wątek, nie zapomnij dodać na końcu "Joł!".

TheRoot

no ba.

maciekb80

HEHE,to sobie podyskutowaliście :P
ale muszę się zgodzić ,ta amerykańska podróba to zupełny gniot jest i tyle .Prosty Amerykański "humor "

ocenił(a) film na 8
kacper_1

popieram

ocenił(a) film na 9
maciekb80

oryginał o wiele lepszy, amerykanska lipa w ogole nie miala tego klimatu :)

użytkownik usunięty
maister_pablo

dokladnie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones