Kris Marshall

Christopher Marshall

7,5
2 941 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kris Marshall
marzeni

miałaś taką okazję?

harding

Niestety tak. Dziwny gość.

marzeni

Zdradź coś jeszcze, nie każdy na co dzień ma okazję poznawać ludzi znanych z ulubionych seriali Tv ;)

hona7

Ma rozpuszczone dzieciaki ;) a on sam się kamufluje jakby był wielką gwiazdą, tj. broda, ciemne okulary, czapka zaciągnięta na sam nos, kaptur. No i jest bardzo mrukliwy, nie zna słowa 'dziękuję'. Mam nadzieję, że mimo to nadal go lubisz :)

marzeni

Ani go nie lubiłam, ani lubiłam :) Zapytałam, bo ciekawi mnie, jacy faktycznie są ludzie, którzy odgrywają w telewizji pewne role bądź kreują swój wizerunek na zupełnie inny, niż faktycznie jest. Tak jest w wielu przypadkach polskich gwiazd. Oczywiście nie mówię tego o rolach, ale właśnie o wizerunku...artysty, prezentera itd. Wiele z osób, które kreuje się na wrażliwych, pełnych empatii ludzi, w rzeczywistości nie rozumie znaczenia tych słów. Stąd też m.in. moje pytanie...a dziwnego zachowania aktora, o którym piszemy nie skomentuję, bo i nie znam i nie widziałam;), ale podobno przeżył (jeszcze grając w Mojej Rodzince) wypadek, w którym doznał poważnego urazu głowy....może to ma/miało wpływ? Chociaż nie sądzę...niesamowite jest to jak odbieramy znanych ludzi i jak niektórzy tracą przy bliższym poznaniu...

marzeni

Ale w jakich okolicznościach spotkaliście się? Możesz chociaż przytoczyć rozmowę z nim? Nie oczekuję protokołu lub scenariusza sceny filmowej, ale krótka relacja z tak niecodziennego wydarzenia wydaje się być całkiem oczekiwana w filmweb-ie...

No, nie kuś nas! :P

Yo_

Pracuję na lotnisku, z którego on często lata do rodziny w Glasgow. Odniosłam wrażenie, że nie chciał, by go rozpoznano ale z drugiej strony chciał korzystać ze statusu bycia znanym. Typowa reakcja Brytyjczyka, który nie lubi kiedy się mu odmawia - był krnąbrny i nieuprzejmy. Tutaj, gdzie pracuję niestety przywileje nie istnieją.

marzeni

Czyli, mówiąc wprost, utarłaś mu nosa?...

Yo_

Kolega utarł ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones